La Casa de Papel 6. sezonu yayınlanacak mı?

Dünyanın en büyük dijital içerik sağlayıcısı Netflix’in en sevilen dizileri arasında yer alan La Casa de Papel, birkaç yıl önce seyirciye veda etti. O günden bu yana halen büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi ile ilgili son günlerde önemli bir iddia ortada dolaşıyor. Peki, La Casa de Papel 6. sezonu yayınlanacak mı?

LA CASA DE PAPEL 6. SEZONU YAYINLANACAK MI?

Álex Pina’nın yaratıcısı olduğu ve ilk bölümü 2017’de yayınlanan La Casa de Papel, “Profesör” önderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesi ve İspanya Merkez Bankası’nı soymasını konu ediniyor. İzleyicilerin övgüyle bahsettiği dizi, 2021’de 5. sezonu ile final yaparak sona erdi.

Dizinin finalle noktalanması, bazı kesimlerce haklı bulunurken, hayranlar arasında üzülenler de oldu. Üzülen kişiler arasında yeni sezonun geleceğine dair halen bir umudu olanlar da eksik olmadı. Tam bu noktada son birkaç gündür bu kişilerin umudunu daha da artıran bir iddia ortada dolaşıyor.

İddia doğru değil. Diziye yeni bir sezon gelmeyecek. Ancak La Casa de Papel’in yan dizisi olan BERLIN dizisini izleyebilirsiniz.

Eğer La Casa de Papel’in sona ermesinden dolayı üzgünseniz, yakın zamanda seyirciyle buluşacak olan BERLIN dizisini izlemeyi düşünebilirsiniz. LCDP’nin en sevilen karakterlerinden Berlin’i canlandıran Pedro Alonso’nun merkezinde olacağı bu spin-off dizisi, 29 Aralık’ta Netflix’te yayında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x