Sevdiceğinizle Birlikte Kullandığınızda İlişkinize İvme Kazandıracak 10 Tatlış Uygulama

Partnerimin yanında olamasam da uzaktan darlamak benim işim diyenlere çok tatlı çift uygulamarıyla geldik! Sevdiceğinizi 3 saniye bile rahat bırakmak istemiyorsanız bu uygulamalardan birini hemen indirin! ?

1. Açılan telefon ekranında sevdiceğinin eliyle yazılmış not görmek isteyenlere: Note It.

Son zamanlarda çok popüler olan bu mesajlaşma uygulamasında birbirinizle eşleşip telefonlarına romantik notlar bırakabilirsiniz. Gece üç ya da öğlen beş fark etmez seni seviyorum mesajı her zaman gereklidir!

2. Ben söylemeyeyim ama ne hissettiğimi bilsin diyorsanız: Obimy.

Bu uygulamada 17 farklı renk arasından bir renk seçiyorsunuz  ve ruh halinizi söylemeden uygulamadan belirtebiliyorsunuz. Uygulamaya eklediğiniz kişilere isim verebilir ve onların her duygusunda eşlik edebilirsiniz!

3. Kulağında benim sesim olmasa bile dinlediğimiz müzik bile aynı olsun uygulaması: Mubr.

Partnerinizin ne dinlediğini ana ekranınızda açılan pencere sayesinde telefonunuzda görebilir ve dinlediği müziklere hakim olabilirsiniz.

4. İlişkinizin tüm detayları hep gözünüzün önünde dursun isterseniz: Widgetable.

Bu uygulama sayesinde ana ekranınıza sevgilinizle alakalı widget ekleyebilirsiniz. Aranızda ne kadar mesafe olduğu, ne zamandır beri birliktesiniz, burç yorumunuz gibi bin bir çeşit widget sayesinde aşkınız hep taze kalacak!

5. Aşkınız şehre sığmayıp ormana taştıysa paniklemeyin! Tree Of Memories uygulamasına bayılacaksınız.

Bu uygulama size günlük sorular veriyor ve cevap verdikçe su damlası kazanıyorsunuz. Partnerinizin cevaplarını da görebiliyorsunuz ve bu su damlalarını biriktirip bir orman yaratabilirsiniz. Ayrıca zaman kapsülü sayesinde belirli bir zaman sonra okuması için notlar yazabiliyorsunuz.

6. Moralin bozuksa partnerinin yaşadığı güzel olaylar seni neşelendirebilir: Happyfeed.

Bu uygulama her gün bir olumlu duygu paylaşmanızı sağlar ve bu da kötü zamanlarınızda geriye dönüp anılarınızı okuma fırsatı sağlayıp sizi mutlu edebilir.

7. Aşkta sorular tükenmez: Love Quiz.

Bu uygulama partnerinizi daha iyi tanımanızı sağlayacak eğlenceli sorular yöneltir. İlişkiniz hakkında yeni şeyler keşfetmenin tadını çıkarın.

8. Yakınlığınızı test edin: Kindu.

Romantik yatak fikirleri, randevu fikirleri veya fantezi çeşitleri için tavsiye verir. İlişkinizde cinsel uyumu artırmak için bu uygulamaya mutlaka göz atın.

9. Farklı ülkelerde yaşayan çiftleri unutmadık: WhenDo.

WhenDo sayesinde arka planınızı partnerinizin resmi yapabilir ve yaşadığı yerin saat dilimini kontrol edebilirsiniz.

10. Hakkında her şeyi duymak istiyorum uygulaması: Couple Game.

Partnerimin hakkımda öğrenmediği hiçbir şey kalmasın istiyorsanız bu uygulama sizi mest edecek! En sevdiğiniz yemek, hobi, tatil, film, müzik ve daha pek çok konu hakkında bilgi edinmek için bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x